Працюємо в регіонах України:

Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Мукачево, Ужгород, Луцьк та ін.

Львівська область:

Жовква, Червоноград, Соснівка, Рясне, Зимна Вода, Сокільники, Пустомити, Перемишляни, Красне, Буськ, Яворів, Збиранка, Щирець, Рава-руська, Мшана, Миколаїв, Городок, Камянка-буська та ін.

Реставрація пам’ятників

З часом всі будівлі та їхні елементи мають властивість старіти, втрачати свій зовнішній вигляд та осипатись. Пам’ятники, хрести, портрети та інші скульптури на надгробках не є виключенням. Але, завдяки сучасним технологіям і високоякісним будівельним та оздоблювальним матеріалам, можна відреставрувати будь-які види надмогильних пам’ятників, а фотографіям та надписам – повернути натуральний вигляд.

В першу чергу реставрація стосується виробів з крихти, оскільки з часом та під впливом погодних умов вироби з крихти мають властивість темніти, тріскати, покриватись мохом. Реставрація пам’ятників дозволяє повернути могилі доглянутий зовнішній вигляд.

Тому не варто залишати без уваги появу систематичних тріщин чи надколів, оскільки з часом ці проблеми можуть погіршуватись і потребуватимуть серйознішої реставрації та більших фінансових витрат.