Пам'ятники з граніту у Львові
Збережіть пам'ять про Ваших близьких з «Пам'ятай мене»

097-424-05-01

Львів

097-002-52-21

Рясне

068-849-55-40

Сихів

098-978-70-80

Стрийська

097-572-54-55

Сопошин

098-344-93-01

Городоцька

Виробництво пам'ятників у Львові

Неможливо знайти слова щонайменшої втіхи, коли наші близькі й рідні йдуть з життя. Через рік після похорону на місці поховання необхідно встановити надгробок - символ пам’яті й скорботи за померлим. І тоді виникає питання виготовлення пам’ятника, адже пропозицій багато.

У нас в майстерні працюють висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи, виготовлення пам’ятників для них є можливістю створювати справжні творіння мистецтва з граніту. Ви зможете вибрати моделі різних розмірів, форм і конструкцій: вертикальні й горизонтальні, від лаконічних до вишуканих, в різному ціновому діапазоні, у різноманітній кольоровій гамі, з різних видів граніту.

Види й моделі гранітних пам’ятників

Граніт є природним матеріалом, що найбільш придатний для виготовлення пам’ятників, ритуальних могил, меморіальних комплексів. Потрапивши до рук художника-різьбяра, звичайна брила перетворюється у надгробок з тонкими й динамічними гранями, зі складними фігурними композиціями.

Можливо виготовлення пам’ятників одинарних, подвійних, комбінованих, сімейних склепів. Виготовляємо меморіальні комплекси й символічні стели, що нагадують книжковий розворот, адже життя людини – це справжні історії буття:

  • економ пам’ятники

  • ексклюзивні пам’ятники

  • скульптурні композиції

  • дитячі пам’ятники

  • меморіальні комплекси.

Наші фахівці підберуть оптимальний проект пам’ятника, порадять найбільш влучний спосіб нанесення текстової й графічної інформації, створять об’ємний макет, щоб ви змогли оцінити всі декоративні елементи, які розташовуватимуться на стелі.

Як тільки макет буде узгоджено, майстри приступлять до виготовлення пам’ятника. Наступним кроком у процесі виготовлення пам’ятника є гравірування. Зверніть увагу на вже виконані роботи майстрів. Наші художники – справжні профі своєї справи, й зображений на камені портрет буде нести світлу пам’ять крізь роки.

Встановлення пам’ятників

Ми виготовляємо пам’ятники протягом 40-45 днів, доставку по Львову на відстані до 15 км здійснюємо безкоштовно. Усі елементи й компоненти пам’ятника з’єднуються сучасними композитними матеріалами, що забезпечує встановлення пам’ятника на століття.

При виборі методу монтажу обов’язково враховуємо кліматичні особливості регіону, тип ґрунту, особливі побажання й фінансові можливості. Пропонуємо й інші послуги – встановлення стели на місці поховання й благоустрій території, прилеглої до гранітного комплексу.

Крім того, важливо визначити заздалегідь потребу додаткових елементів: гранітний бордюр, лавочки, вази для квітів тощо, які можуть бути розміщені на місці вже після встановлення пам’ятника. Часто клієнти вирішують засипати місце кам’яною крихтою, оскільки менше ймовірність поширення бур’янів і чагарників.

Ціни на виготовлення пам’ятників

Вибрати недорогий пам’ятник, різновиди граніту можливо у каталозі на сайті, а також у майстерні, де організована виставка готових робіт. Остаточна ціна виготовлення пам’ятника залежатиме від складності різьблених елементів.

Тривалий досвід роботи, власне виробництво допомагають нам утримувати максимально вигідні ціни на виготовлення пам’ятників. У низький сезон ціни на пам’ятники знижуються, тому вигідно зробити замовлення взимку. Зберігання готового пам’ятника у нас на складі до встановлення є безкоштовним.

Гарантії на вироби

Наша гранітна майстерня займається виготовленням пам'ятників недорого у Львові й багатьох регіонах України. Ми ретельно контролюємо виготовлення пам’ятників, тому надаємо кращу гарантію на власні роботи - 30 років.

Доставка

Доставка по Львову в межах 15-ти кілометрів безкоштовна, на більшу відстань узгоджуєтся додатково.

Реставрація пам’ятників

З часом всі будівлі та їхні елементи мають властивість старіти, втрачати свій зовнішній вигляд та осипатись. Пам’ятники, хрести, портрети та інші скульптури на надгробках не є виключенням. Але, завдяки сучасним технологіям і високоякісним будівельним та оздоблювальним матеріалам, можна відреставрувати будь-які види надмогильних пам’ятників, а фотографіям та надписам – повернути натуральний вигляд.

В першу чергу реставрація стосується виробів з крихти, оскільки з часом та під впливом погодних умов вироби з крихти мають властивість темніти, тріскати, покриватись мохом. Реставрація пам’ятників дозволяє повернути могилі доглянутий зовнішній вигляд.

Тому не варто залишати без уваги появу систематичних тріщин чи надколів, оскільки з часом ці проблеми можуть погіршуватись і потребуватимуть серйознішої реставрації та більших фінансових витрат.

Працюємо в регіонах України:

Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Мукачево, Ужгород, Луцьк та ін.

Львівська область:

Жовква, Червоноград, Соснівка, Рясне, Зимна Вода, Сокільники, Пустомити, Перемишляни, Красне, Буськ, Яворів, Збиранка, Щирець, Рава-руська, Мшана, Миколаїв, Городок, Камянка-буська та ін.