Пам'ятники з граніту у Львові
Збережіть пам'ять про Ваших близьких з «Пам'ятай мене»

097-424-05-01

Львів

097-002-52-21

Рясне

068-849-55-40

Сихів

098-978-70-80

Стрийська

097-572-54-55

Сопошин

098-344-93-01

Городоцька

Вироби з граніту у Львові

Природа створила граніт настільки елегантним і нестандартним, вічним і солідним, що кожен виріб з граніту є унікальним. Натуральний природний камінь характеризується відмінною вологостійкістю, морозостійкістю. Граніт стійкий до механічних ушкоджень, будь-яких подряпин й забруднень.

Надзвичайна міцність і довговічність граніту є еталоном якості. Його специфічні властивості дозволяють виготовляти вироби з граніту найрізноманітніших розмірів і форм.

Крім того, завдяки унікальним гігієнічним властивостям, гранітні вироби ніколи не ушкоджуються пліснявою, грибками, тому граніт з успіхом використовується для виготовлення кухонних мийок, стільниць для кухні й ванної кімнати, меблів для торговельних закладів, готелів і ресторанів.

Ми надаємо повний перелік послуг з виготовлення гранітних виробів у Львові: від виїзду замірника на об’єкт до доставки й монтажу готових гранітних виробів. Пропонуємо купити вироби з граніту за прийнятними цінами та замовити виготовлення гранітних виробів за вашими ескізами й проектами:

  • стільниці для кухні, ванних кімнат

  • підвіконня

  • сходи

  • колони й балясини

  • барні стійки, ресепшн

  • ганок і ступені

  • облицювання підлоги й стін.

Виготовлення виробів з граніту – це мистецтво, яке потребує дизайнерського підходу й високої кваліфікації майстрів. Крім популярних гранітних виробів, у нас можна замовити створення ексклюзивних архітектурних і скульптурних ансамблів, виготовлення виробів з граніту для інтер’єрів і фасадів будівель, облаштування басейну, спорудження декоративних фонтанів, унікальних камінів з натурального каменя. Надаємо послуги реставрації старих помешкань і споруд з використанням граніту.

Працюємо в регіонах України:

Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Мукачево, Ужгород, Луцьк та ін.

Львівська область:

Жовква, Червоноград, Соснівка, Рясне, Зимна Вода, Сокільники, Пустомити, Перемишляни, Красне, Буськ, Яворів, Збиранка, Щирець, Рава-руська, Мшана, Миколаїв, Городок, Камянка-буська та ін.